Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Corian Tezgah

Parlak Pürüzsüz ve Göz Alıcı Detaylar…

Doğal minerallerden oluşan, masif, gözeneksiz ve homojen yapısı ile dikkat çeken corian tezgahlar, geniş kullanım alanı ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

Uzun ömürlü ve şık corian mutfak tezgahları, deneyimli tasarım ekibimizin ellerinde tamamen mekanlarınıza ve zevkinize özel olarak hazırlanıyor, istediğiniz yere uygulanıyor. Size de corian tezgahların keyfini sürmek kalıyor. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen corian tezgah modelleri, bireysel kullanımın dışında ofis, sağlık merkezi, otel, AVM ve restoranlar için de özgün çözümler sunuyor.

Yaşam alanlarınıza corian tezgahlarla yepyeni bir boyut kazandırmak ve aradığınız şıklığı bulmak isterseniz müşteri destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

corian tezgah

Tasarım Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz!

Corian Tezgah Modelleri ile Mekanlarınıza Kişilik Kazandırın – Yaşam Alanlarında Çözüm Ortağınız Fourel!

Corian tezgahlarla mutfağınıza yepyeni bir boyut kazandırmaya ne dersiniz? Üstelik zevkinize ve dekorasyonunuza uygun olan tezgah modeline karar verebilmek için tam 54 tane renk seçeneğimiz mevcut! Hemen inceleyin, Fourel güvencesiyle en iyi corian tezgahlara siz de sahip olun!

corian tezgahlar

Mağazamıza Gelin

Mutfak ve banyo tezgah modellerini yakından görmek ve satış danışmanlarımızdan bilgi almak için mağazamızda bir kahve içmeye gelin.

Bizi Ziyaret Edin »
corian mutfak tezgahı

Tezgahınızı Seçelim

Deneyimli satış uzmanlarımızın önerileri ile mekanlarınıza ve bütçenize uygun, kullanışlı ve estetik Corian tezgah seçimini yapın.

Satış Danışmanınızla Görüşün »
corian mutfak tezgahları

Kesintisiz Konfor Sağlayın

Tamamen masif malzemeden üretilen Corian tezgahların darbelere karşı dirençli gövdeleriyle uzun süreli kullanımın keyfini çıkarın.

Uygun Fiyatlarla Alın »

Bize Danışın!

İş yerleriniz ve evleriniz için tüm mimari projelerinizde tezgah üretimi, tasarımı ve uygulama aşamalarında Fourel’den destek alın; dünyanın en iyi tezgahlarını güvenilir ve profesyonel bir ekiple yaşam alanlarınıza taşıyın!

Corian Tezgahlar Her Zaman Daha İyisini İsteyenler İçin Fourel’de Özel Olarak Tasarlanıyor!

Fourel Yapı Tasarım olarak ev ve iş yerlerinde yeniliği, konforu ve kusursuzluğu arayanlara en iyi çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman tasarım ve teknik ekibimiz, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli hizmet politikamızla hayal ettiklerinizin aynısını yapmak için çalışıyoruz! Siz de yaşam alanlarınıza yepyeni bir ahenk katacak tezgah modelleri için Fourel’e gelin, tanışalım!

Dayanıklı ve Güvenli

Sağlamlığı ile bilinen corian mutfak tezgahlarının darbe, kesik ve çizikten etkilenmeyen yapısı, mutfağınızı uzun yıllar kusursuz gösterecek!

Konforlu ve Kusursuz

Leke barındırmayan, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşumlarını önleme özelliğine sahip olan corian tezgahlar, sizlere kusursuzluğu yaşatacak!

Yaratıcı ve Cesur

Değişen tasarım çizgilerini takip eden ve yeni olanı denemekten çekinmeyen Fourel kalitesi, başarılı üretim politikası ile vazgeçilmeziniz olacak!

corion tezgahlar

Teknolojik ve Kaliteli

Son teknoloji makine ve malzemelerle üretim yapan ve her zaman gelişimi takip eden Fourel’in corian mutfak tezgahları, gözlerinizi kamaştıracak!

Garantili ve Kişiye Özel

Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti sunarak müşteri haklarını koruyan Fourel’in corian tezgah modelleri, zevkinizi yansıtacak!

Yenilikçi ve Sıra Dışı

Tasarımdan üretime, pazarlamadan servise kadar her alanda kendini geliştiren bir ekibin desteğini almak, size kendinizi özel hissettirecek!

Neler Yaptık? – Müşterilerimizi Memnun Ettiğimiz Projelerimiz

Corian tezgahlar, eviyelerden mutfak dolaplarına kadar mutfağınızın her alanına kusursuz bir bütünlük sağlayarak estetik bir görünüm yaratır. Eğer siz de mutfağınızdan gelen parlaklıkla tüm evinizi aydınlatmak isterseniz Fourel’e güvenen ve aldığı hizmetten memnun kalan müşterilerimiz için sunduğumuz projelere göz atabilirsiniz.

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

corion tezgah fiyatları

Corian Tezgahların Zahmetsiz Güzelliği Sizi Büyüleyecek!

Renk Seçeneklerini İnceleyin!

Bilgi Al
corion mutfak tezgahı

Ek Yeri Yok Birleşme İzi Yok!

Eski tip tezgahların ekli görüntüsü sizi rahatsız ediyorsa aradığınız bütünlüğü corian tezgah modellerinde bulabilirsiniz.

Fourel’de parça parça üretilen tezgah sistemleri montaj aşamasında kusursuzca birleştirilir ve ek yerlerinin kötü görüntüsü ortadan kaldırılır. Bu sayede dekorasyonunuzla uyumlu, eviye ve duvarla bir bütün gibi duran bir tezgahınız olur. Üstelik pürüzsüz ve gözeneksiz yapısı, hem iç hem de dış mekanlara uygulanabilir.

Böylece hem profesyonel hem bireysel kullanımlarda sınırsız konfor sağlar. Peki, siz mutfağınızda göz alıcı bir ahenge ne dersiniz?

Gönül Rahatlığıyla Kullanın!

Fourel Yapı olarak uluslararası standartlarda ve çevreye zarar vermeden corian mutfak tezgahı üretimi yapıyoruz.

Montajda doğal dolgu malzemesi kullanıyor, doğanın korunmasında firma olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Corian tezgahlarla müşterilerimize kırılma ve dağılma ihtimalleri olmadan, kolay montaj edilen yaşam alanlarında güvenle kullanım kolaylığı sunuyoruz. Tezgah üretiminde kullandığımız hiçbir malzemenin gaz emisyonu yapmamasına ve kimyasal atık içermemesine özen gösteriyoruz.

Malzemeyi tamamen değiştirmeye gerek kalmadan, söküme ihtiyaç duymadan hatalı kullanım hasarlarını hızla gideriyor, kullanıcıları mağdur etmiyoruz.

corion mutfak tezgahları
corion banyo tezgahı

Tezgahınızı Temizlemek İçin Saatler Harcamayın!

Mutfaklardaki en can sıkıcı durumlardan biri de yemek hazırlandıktan sonra tezgah üzerinde kuruyan lekeler ve biriken sulardır.

Eğer gözenekli bir mutfak tezgahına sahipseniz muhtemelen tüm yemek artıkları, gözeneklere dolacak ve çok geçmeden tezgahınızda sararmalar başlayacak. Bu da hem kirli bir görünüm yaratacak hem de mutfağınıza eskilik katacak. Ancak yepyeni corian tezgah modelleri ile tezgahınızı temizlemeniz yalnızca birkaç saniyenizi alacak.

Üstelik pahalı temizleyecilere gerek kalmadan ve zahmetsizce… Ne dersiniz, kolay temizlenebilen corian tezgahları denemek için sizce de geç kalmadınız mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Corian tezgah modelleri; başta evlerin mutfak ve banyo tasarımlarında olmak üzere ofis ve sağlık merkezlerindeki bankolarda, mağazalarda, otellerde ve restoranlarda sıkça tercih edilmektedir. Su tutmaz yapısı, profesyonel ve kişisel mutfaklar için de önemli bir özelliktir.

Corian tezgah fiyatları; renk seçeneklerimize, kullanım alanınıza ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Franke Corian tezgah fiyatları için Fourel destek ekibimize ulaşıp beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Corian tezgahlar; ısıya karşı dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve doğal görünümlü olacak şekilde üretilmektedir. Son teknoloji makineler ve malzemelerle üretim yapılmaktadır. Sağlığa ve çevreye dost, kırılmaz, çizilmez ve aşınmaz corian tezgahların bakteri ve leke oluşumunu önleme özelliği de kalite standardının en büyük göstergesidir.

Mekanlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun olan corian tezgah modelini, alanında uzman destek ekibimizle birlikte belirlemek ve sipariş oluşturmak için sizleri Fourel Yapı mağazalarımıza bekleriz.

Kataloğu İnceleyin

fourel iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55