Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mağaza Tezgahı

Güçlü ve Yaratıcı Tasarımlar…

Fourel’in mağazalarınıza şıklık katacak, ürünlerinizi dilediğiniz gibi sergileyeceğiniz özel tasarım tezgah modellerini incelediniz mi?

En şık mağaza tezgahları ile kullanışlı, homojen, yarı saydam, ayrıcalık ve farklılık yaratan bir ayrıntıya sahip olacaksınız. Üstelik Franke Solid Surface tasarımları ile müşterilerinizi ilham veren bir dekorasyonla karşılayacak ve sizi tekrar tekrar ziyaret etmelerini sağlayacaksınız. Mağaza tezgahı modellerimizin her biri müşterilerinizi hareketlendirebilmeniz ve ürünlerinizi en etkili ve dikkat çekici şekilde sergileyebilmeniz için özel olarak tasarlanır.

Siz de bu mükemmelliğe kayıtsız kalmayın… Gelin, Fourel’de satış merkezinize en uygun özel tasarım mağaza tezgahını birlikte oluşturalım.

mağaza tezgahı

Mağazanızın Dekorasyonunu En Şık Mağaza Tezgahları ile Tamamlayın!

Fourel’in En Kaliteli Malzemelerle Üretilen Mağaza Tezgahı Modelleri Müşterilerinizin Dikkatini Çekecek!

Müşterilerinizi ne kadar göz alıcı bir ortamda karşılarsanız sizden ürün satın almaları da o kadar kolay olur. Unutmayın, mağazanız, markanızın en önemli temsilcisi. Ve siz ayrıntılarınızla, müşterilerinize sunduğunuz konforla ve şıklıkla değerinizi belli edebilirsiniz. O halde gelin, dekorasyonunuzu Fourel’in en şık mağaza tezgah tasarımları ile tamamlayalım, markanızı en iyi şekilde yansıtalım.

mağaza tezgahları

Mağazamıza Gelin

En yeni mağaza tezgahı modellerini yakından görmek ve satış danışmanlarımızdan bilgi almak için mağazamızda bir kahve içmeye gelin.

Bizi Ziyaret Edin »
mağaza tezgah tasarımları

Tezgahınızı Seçelim

Deneyimli satış uzmanlarımızın önerileri ile mekanlarınıza ve bütçenize uygun, kullanışlı ve estetik mağaza tezgahı seçimini yapın.

Satış Danışmanınızla Görüşün »
mağaza tezgahı modelleri

Özgün Olun!

Herkeste olan, standart renklerdeki mağaza tezgahları, sizi sıradan bir marka yapar! Gelin, Fourel’in mağaza tezgah modelleriyle tarzınızı yansıtın.

Uygun Fiyatlarla Alın »

Bize Danışın!

İş yerleriniz ve evleriniz için tüm mimari projelerinizde tezgah üretimi, tasarımı ve uygulama aşamalarında Fourel’den destek alın!

Eskimiş Aşınmış Çizilmiş Tezgahlarla Müşterilerinize Mahcup Olmayın! – Fourel’de En Yeni ve En Trend Mağaza Tezgahları Sizleri Bekliyor!

Fourel Yapı Tasarım olarak ev ve iş yerlerinde yeniliği, konforu ve kusursuzluğu arayanlara en iyi çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman tasarım ve teknik ekibimiz, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli hizmet politikamızla hayal ettiklerinizin aynısını yapmak için çalışıyoruz! Siz de yaşam alanlarınıza yepyeni bir ahenk katacak mağaza tezgahı çeşitleri için Fourel’e gelin, tanışalım!

Dayanıklı ve Güvenli

Doğal mineraller ve akrilik kullanılarak üretilen güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan mağaza tezgahları bütçenizi rahatlatacak!

Konforlu ve Kusursuz

Leke barındırmayan, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşumunu önleme özelliğine sahip olan mağaza tezgahları, müşterilerinizi memnun edecek.

Yaratıcı ve Cesur

Değişen tasarım çizgilerini takip eden ve yeni olanı denemekten çekinmeyen Fourel, başarılı üretim politikası ile sizin de vazgeçilmeziniz olacak!

mağaza tezgahları

Teknolojik ve Kaliteli

Son teknoloji makine ve malzemelerle üretim yapan ve her zaman gelişimi takip eden Fourel’in mağaza tezgahları, tarzınızı yansıtacak!

Garantili ve Kişiye Özel

Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti sunarak müşteri haklarını koruyan Fourel’in mağaza tezgahları, yarı yolda bırakmayacak!

Yenilikçi ve Sıra Dışı

Tasarımdan üretime, pazarlamadan servise kadar her alanda kendini geliştiren bir ekibin desteğini almak, size kendinizi özel hissettirecek!

Neler Yaptık? – Fourel’e Güvenen ve Memnun Kalan Müşterilerimiz

Bugüne kadar giyimden ayakkabıya, kozmetikten spor ürünlerine, elektronikten aksesuara kadar pek çok sektörden en başarılı mağazalara özel tezgah tasarımları yaptık. Müşterilerimiz, yeni mağaza tezgah modelleri ile ürünlerini daha verimli ve şık bir alanda sergileme ayrıcalığına sahip oldu. Siz de Fourel ekibimizin çalışmalarını ve projelerini inceleyin, mağaza tezgahlarında ne kadar başarılı sonuçlara ulaştığımızı gözlerinizle görün…

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

mağaza tezgahı fiyatları

İncelikli Detaylar Fourel’den Sorulur!

En Yeni Mağaza Tezgah Modellerini İnceleyin!

Bilgi Al
mağaza tezgahları

Daha Etkili Bir Sergileme Alanınız Olsun!

Klişe mağaza standlarıyla müşterilerinize en iyisi olduğunuzu ve kaliteli ürünler sattığınızı kanıtlayamazsınız!

Markanızı ne kadar incelikli ve şık ayrıntılarla yansıtırsanız müşterileriniz de sizin kalitenizden o kadar emin olur. Fourel’in avm tezgah modelleri olarak da bilinen mağaza tezgah uygulamaları, ışıklandırma sistemiyle sergilenecek ürünlerin daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlayarak müşterilerinizi ikna edebilmenin ilk adımını tamamlar.

Mağaza tezgahı modellerinine ek yerlerinin belirgin olmaması da mağazanızın uyumlu bir bütünlükte görünmesini sağlar.

Müşterilerinizi Sağlıklı Bir Ortamda Ağırlayın!

Mağazanızdaki tezgaha her gün kaç kişinin dokunduğunu bir düşünün. Müşterilerinizi ne kadar da sağlıklı olmayan bir ortamda ağırlıyormuşsunuz, öyle değil mi?

Merak etmeyin, bunun da bir çözümü var. Şu an en seçkin markalar, Fourel’in antibakteriyel mağaza tezgahları ile müşterilerinin sağlığını önemsediğini gösteriyor. Siz de gelin, antibakteriyel yapısı ile mikrop ve küflerin oluşumunu engelleyen, leke ve iz bırakmayan hem hijyenik hem de güvenli bir mağaza tezgahına sahip olun.

Böylece hem kurumsal kimliğinizi hem müşterileriniz için sağlamış olduğunuz ayrıcalıklı imkanları daha iyi gösterin…

mağaza tezgahı tasarımı
mağaza tezgah modelleri

Dilediğiniz Tasarımı Yaptırın!

Mağaza tezgah uygulamaları yapan firmalara gidip sınırlı birkaç seçenek içerisinden tasarımınıza karar vermek zorunda değilsiniz!

Yeniliklere, trendlere ve teknolojiye ayak uyduran Fourel’de akrilik ve corian tezgahların tam 54 farklı renk seçeneği var! Üstelik istediğiniz mağaza tezgahı modeli için farklı renklerle bir kombinasyon da yapabilirsiniz. Dilerseniz markanızın renklerinden dilerseniz de müşterilerinizi daha çok satışa teşvik edecek renklerden harika bir dekorasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Sektörünüze özel, müşterilerinize ilham verecek ve onları satın almaya teşvik edecek bir mağaza tezgahına sahip olmak işte bu kadar kolay!

Sıkça Sorulan Sorular

Akrilik ve corian tezgah modellerini kullanarak üretim yaptığımız tüm mağaza tezgah modelleri ve yüzey türleri giyim, ayakkabı, aksesuar, spor ürünleri, ev dekorasyonu, kozmetik ve tuhafiye gibi tüm satış merkezlerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Mağaza tezgahı fiyatları; renk seçeneklerimize, kullanım alanınıza ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Mağaza tezgahı fiyatları için Fourel destek ekibimize ulaşıp beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Mağaza tezgahları; ısıya karşı dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve doğal görünümlü olacak şekilde üretilmektedir. Son teknoloji makineler ve malzemelerle üretim yapılmaktadır. Mağaza tezgahlarının üretiminde doğal minerallerin ve akriliğin tercih edilmesinin sebebi, ekstra güçlü bir yapıya sahip olmasının amaçlanmasıdır. Tezgahların bakteri ve leke oluşumunu önleme özelliği de kalite standardının en büyük göstergesidir. Ayrıca mağaza tezgahı üretiminde kullanılan ışıklar, parlaklık ve canlı doku da müşterileri, satın almaya teşvik etmek için planlanmaktadır.

Mekanlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun olan mağaza tezgah modelini, alanında uzman destek ekibimizle birlikte belirlemek ve sipariş oluşturmak için sizleri Fourel Yapı mağazalarımıza bekleriz.

Kataloğu İnceleyin

fourel iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55