Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Fourel Yapı Tasarım İnşaat
Kağıthane / İstanbul
Merkez Mah. Ceylan Sok. No: 1/A Kağıthane - İstanbul
Fourel Yapı Tasarım İnşaat
Kağıthane/İstanbul
Çağlayan Mahallesi Cihanşah Sokak No: 5/A Kağıthane/İstanbul

Mekanınıza Özel Tezgah Çözümleri İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Franke ve Dominox tezgah markaları için ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. Mutfak, banyo, bankolar, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, deniz taşıtları, eğitim merkezleri, restoran ve kafeler, sağlık merkezleri ile eğitim merkezleri için Akrilik ve Corian tezgah üretimi yapıyoruz.

Tezgah üretimi, tezgah satışı ve tezgah montajında İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Adana gibi büyükşehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası’nda; Kağıthane, Şişli, Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer ve Eyüp gibi ilçeler ile tüm Anadolu Yakası’na kaliteli hizmeti götürüyoruz. Üstelik tezgah üretimi ve tezgah satışında yalnızca ülkemize değil; Rusya, Irak, İran, Azerbaycan ve Gürcistan gibi ülkelere de güvenli teslimat yapıyoruz.

Tezgah fiyatları; marka ve renk tercihinize, kullanım alanınıza, tezgah modellerine ve ölçüsüne, işçilik detaylarına göre değişiklik göstermektedir. Tezgah fiyatları için Fourel satış danışmanlarına ulaşarak beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Satış Danışmanlarımıza Sorun

fourel iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55