Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gıda ve Servis Hizmetleri

Mekanınızda Tüm Yüzeyler Pırıl Pırıl Olsun!

Restoran, kafe veya lokantanız varsa hijyenik bir mutfak tezgahının ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Çünkü mutfağınızın temiz olması, müşterilerinizin de giderek artması demektir.

Eski tip mutfak tezgahları, yemek artıkları ve su birikintileri sebebiyle zaman içinde sararmaya başlar. Bıçak darbeleri de tezgahların aşınmasına neden olur ve eskimiş bir görüntü yaratır. Eğer mutfağınızda her şey kusursuz olsun istiyorsanız işe ilk olarak tezgahlardan başlamanız gerekir. En yeni kafe tezgah modelleri, hem antibakteriyel özellikli olarak üretilir hem de estetik bir görüntüye sahiptir.

Siz de Fourel’e gelin, mutfağınızı yeni baştan yaratalım. Böylece müşterilerinize çok daha temiz ve hijyenik yemekler sunup daha çok kazanın.

gıda ve servis hizmetleri

Gıda Tezgahı Tasarımında Fourel’e Güvenin!

Fourel’in Ekstra Hijyenik Restoran Tezgahı Modelleri Müşterilerinizin Beğenisini Kazanacak…

Temiz bir mutfak; hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yiyecekler demektir. Lokanta tezgahınız ne kadar kaliteli malzemeden üretilir, ne kadar kusursuz bir hijyene sahip olursa bu, müşterilerinizin sizi tekrar tekrar ziyaret edeceği anlamına gelir. O halde ne duruyorsunuz, hemen Fourel’in restoran tezgahı modellerini inceleyin, hem daha şık hem de daha steril bir mutfak tasarlayın…

restoran tezgahı

Mağazamıza Gelin

Gıda ve servis hizmetleri tezgah modellerini yakından görmek ve satış danışmanlarımızdan bilgi almak için mağazamızda bir kahve içmeye gelin.

Bizi Ziyaret Edin »
kafe tezgahı

Tezgahınızı Seçelim

Deneyimli satış uzmanlarımızın önerileri ile mekanlarınıza ve bütçenize uygun, kullanışlı ve estetik restoran tezgahı seçimini yapın.

Satış Danışmanınızla Görüşün »
restoran mutfak tezgahı

Keyifli Bir Çalışma Alanı Yaratın!

Aşçılarınızın hevesle ve keyifle çalışacağı dekoratif, güvenli ve kullanışlı mutfaklar yaratın!

Uygun Fiyatlarla Alın »

Bize Danışın!

İş yerleriniz ve evleriniz için tüm mimari projelerinizde tezgah üretimi, tasarımı ve uygulama aşamalarında Fourel’den destek alın!

Mekanlarınız İçin Fourel’den Daha İyi Bir Seçeneğiniz Yok! – Restoran & Kafe Tezgahı Modelleri

Fourel Yapı Tasarım olarak ev ve iş yerlerinde yeniliği, konforu ve kusursuzluğu arayanlara en iyi çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman tasarım ve teknik ekibimiz, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli hizmet politikamızla hayal ettiklerinizin aynısını yapmak için çalışıyoruz! Siz de yaşam alanlarınıza yepyeni bir ahenk katacak gıda ve servis hizmetleri tezgahı çeşitleri için Fourel’e gelin, tanışalım!

Dayanıklı ve Güvenli

Doğal mineraller ve akrilik kullanılarak üretilen güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan restoran tezgahları bütçenizi rahatlatacak!

Konforlu ve Kusursuz

Leke barındırmayan, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşumunu önleme özelliğine sahip olan lokanta tezgahları, müşterilerinizi memnun edecek.

Yaratıcı ve Cesur

Değişen tasarım çizgilerini takip eden ve yeni olanı denemekten çekinmeyen Fourel, başarılı üretim politikası ile vazgeçilmeziniz olacak!

restoran tezgahı

Teknolojik ve Kaliteli

Son teknoloji makine ve malzemelerle üretim yapan ve her zaman gelişimi takip eden Fourel’in restoran tezgahları markanızı yansıtacak!

Garantili ve Kişiye Özel

Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti sunarak müşteri haklarını koruyan Fourel’in kafe tezgah modelleri, sizi yarı yolda bırakmayacak!

Yenilikçi ve Sıra Dışı

Tasarımdan üretime, pazarlamadan servise kadar her alanda kendini geliştiren bir ekibin desteğini almak, size kendinizi özel hissettirecek!

Neler Yaptık? – Fourel’e Güvenen ve Memnun Kalan Müşterilerimiz

Gıda ve servis hizmetleri sektöründe önemli bir yere sahip olan pek çok marka için en şık mutfak tezgahlarını tasarladık. Hijyenik, konforlu ve dayanıklı kafe mutfak tezgahları ile müşterilerimize daha keyifli, daha temiz ve daha konforlu çalışma alanları bıraktık. Siz de Fourel ekibimizin çalışmalarını ve projelerini inceleyin, restoran mutfak tezgahlarında ne kadar başarılı sonuçlara ulaştığımızı gözlerinizle görün…

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

restoran tezgahı fiyatları

Müşterilerinizi En İyi Şekilde Ağırlayın…

Gıda ve Servis Hizmetlerini İnceleyin!

Bilgi Al
restoran tezgahı

Daha Verimli Kullanım Alanlarına Sahip Olun!

Restoran mutfaklarında en küçük bir kullanım alanına dahi ne kadar çok ihtiyaç olduğunu bilirsiniz. Bu yüzden fonksiyonel bir restoran tezgahı, mutfaktaki en önemli unsurdur.

Kolayca aşınan, kırılan veya işlevsel olmayan mutfak tezgahları yüzünden aşçılar zaman zaman zorluk yaşayabilir. Gelin, siz restoranınızın mutfağını Fourel’e emanet edin, mükemmel bir gıda sergileme alanına sahip olun. Lokanta tezgah modellerinin her birindeki geniş ve pürüzsüz kullanım alanı ile rahat rahat çalışın.

Ayrıca birkaç yılda bir mutfak tezgahı yenilemeden, Fourel’in lokanta tezgahlarının darbelere ve aşınmalara karşı dirençli yapısı ile uzun süreli kullanımın keyfini çıkarın.

Tezgahınızın Temiz Olduğundan Emin Olun!

Mutfağınız gerçekten de temiz mi? Ya da şöyle soralım: Üzerine gıdaları koyduğunuz mutfak tezgahınızın %100 temiz olduğundan emin misiniz?

Fourel’in restoran mutfak tezgahlarının tamamı, yemek hazırlama için gerekli olan NFS51 sertifikasına sahip! Yani bu demek oluyor ki müşterileriniz için gayet steril bir ortamda yemek hazırlıyorsunuz. Anti-bakteriyel yapısı ile mikrop ve küflerin oluşumunu engelleyen, leke ve iz bırakmayan, hijyenik bir konfor sunan kafe tezgah modelleri, mutfağınızda gönül rahatlığıyla çalışmanızı sağlıyor.

Böylece mutfak kontrolünden ya da olası bir denetlemeden başarıyla geçiyorsunuz. İşte, size mükemmel bir fırsat!

kafe tezgahı
restoran mutfak tezgahı

Müşteri Hacminizi Artırın!

Bir restoran, kafe, lokanta veya otel olarak en çok nasıl müşteri çekebilirsiniz? Tabii ki hijyen ve lezzetle.

Peki, yemekleriniz çok lezzetli bile olsa hijyenik olmayan bir mutfakta çalıştığınızı gören müşteriler, sizce tekrar mekanınızı ziyaret eder mi? Tabii ki hayır. Aslında işinizde çok kazanmanın ve müşteri çekmenin yöntemi çok basit! Hijyenik ve temiz bir mutfak, markanızın hızlıca duyulması demek. O halde ne yapmanız gerekiyor? Tabii ki Fourel’e gelip en kaliteli restoran tezgah modellerini keşfetmeniz gerekiyor!

Ürün yelpazemizdeki kafe tezgahlarının her biri antibakteriyel özellikli! Ve tamamen markanıza, ölçülerinize ve isteklerinize özel olarak tasarlanıyor. Haydi, daha fazla vakit kaybetmeyin!

Sıkça Sorulan Sorular

Akrilik ve corian tezgah modellerini kullanarak üretim yaptığımız tüm restoran tezgah modelleri ve yüzey türleri restoran, kafe, lokanta ve otellerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Restoran tezgahı fiyatları; renk seçeneklerimize, kullanım alanınıza ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Restoran tezgahı fiyatları için Fourel destek ekibimize ulaşıp beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Restoran tezgahları; ısıya karşı dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve doğal görünümlü olacak şekilde üretilmektedir. Son teknoloji makineler ve malzemelerle üretim yapılmaktadır. Restoran tezgahlarının üretiminde doğal minerallerin ve akriliğin tercih edilmesinin sebebi, ekstra güçlü bir yapıya sahip olmasının amaçlanmasıdır. Kafe mutfak tezgahlarının bakteri ve leke oluşumunu önleme özelliği de kalite standardının en büyük göstergesidir.

Mekanlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun olan restoran tezgah modelini, alanında uzman destek ekibimizle birlikte belirlemek ve sipariş oluşturmak için sizleri Fourel Yapı mağazalarımıza bekleriz.

Kataloğu İnceleyin

fourel iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55