Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fourel

Hakkımızda

Hayal Gücünüzü Ortaya Çıkaran Profesyonellik

Yılların tecrübesi ve yaratıcılığı ile yaşam alanlarınıza konforu ve güveni aşılıyoruz…

Mutfaklardan banyolara, otellerden hastanelere, dünya devi tezgah markalarını sizlerle buluşturan firmamız; modern, farklı, hijyenik ve güçlü bir dokunuş düşlediğiniz her yere zengin renk ve doku seçeneklerine sahip, yenilikçi tasarım çizgileriyle fark yaratan, dayanıklılıklarıyla uzun ömürlü kullanılan tezgah uygulamalarını başarıyla yapıyor. Alanında uzman tasarım ve üretim ekibimiz, mekanınıza özel çözümlerle en zor alanları bile estetik bir karaktere kavuşturuyor…

Tasarımdan üretime, satıştan montaja kadar kaliteli ve ayrıcalıklı bir hizmet almak istiyorsanız gelin, tanışalım! Tarzınızı mekanınıza yansıtalım!

fourel

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en çok tercih edilen tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

3500+

Tezgah Üretimi

Kişisel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak akrilik ve corian tezgah üretimleri.

2000+

Kurumsal Çözümler

Ev, ofis, mağaza ve kamusal alanlar için tezgah tasarım, üretim ve montaj hizmeti.

1680+

Dekoratif Uygulama

Yaşam alanlarında ihtişama önem verenler için ilgi çekici tezgah uygulamaları.

fourel tezgah

Vizyon & Misyon

Fourel Yapı Tasarım olarak modern tasarımları, en iyi markaları, etkili ve özgün çözümleri müşterilerimize sunmaktan, kalitemizi 20 yılı aşkın süredir korumaktan büyük mutluluk duyuyoruz…

Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan, çalışanlarına güvenli ve mutlu ortamlar hazırlayan, sektörel rekabeti artırma gücüne sahip öncü firmalar arasında olmak vizyonumuzdur. Misyonumuz ise; kalitemizden ödün vermeyerek ve teknolojiyi etkin bir şekilde takip ederek firmamızı ve üretim kapasitemizi sürekli geliştirmek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tutmaktır.

Tezgah üretim ve satış hizmetlerinde en iyi markaları müşterilerimize en uygun maliyetlerle sunmak, her zaman memnuniyetlerini kazanmak en büyük hedefimizdir!

Ekibimiz

Her biri alanında uzman, deneyimli ve profesyonel mimar, mühendis, teknisyen, satış destek ve çağrı merkezi elemanlarımızla birlikte tam 25 kişiyiz ve sizlere Fourel kalitesini hissettirmek için çabalıyoruz!

Hem evleriniz hem de kurumsal ihtiyaçlarınız için en kullanışlı tezgahları üretiyor, kesintisiz konfor sağlıyoruz. Ekibimizle birlikte bugüne kadar üretimini, tasarımını ve montajını yaptığımız tüm projelerde ve bundan sonra altına imzamızı atacağımız tüm çalışmalarda önceliğimizi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı sürdürüyor, sektörel bilgi ve deneyimimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Siz de mutfak ve banyolarınızda tasarım harikası tezgahlarla buluşmak ve uzun yıllar güvenli bir kullanım sağlamak istiyorsanız alanında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

tezgah firması
tezgah firmaları

Kalite Politikamız

Kişisel ve kurumsal tezgah projelerimizin tamamında profesyonel, çevreci ve güvenilir bir yaklaşım sunuyoruz.

Kalite politikamızın temel taşlarını; hatasız üretim, sektörel rekabet ve verimliliği arttırmak, teknolojiyi tüm üretim süreçlerimize yansıtmak, bakış açımızı daima geliştirerek yaratıcı ve özgün olmak, çalışanlarımıza değer katarak bir arada büyümek oluşturuyor. Tezgah tasarımlarından montaja kadar her hizmetimize bu kalitemizi yansıtmak bizi her daim motive ediyor.

Yaşam alanlarınızı gönül rahatlığıyla uzmanlarımıza emanet etmeniz için kalitemizin sürdürülebilirliğine özen gösteriyoruz.

Referanslarımız - Kurumsal Tezgah Çözümleri Sunduğumuz Markalar

Fourel deneyimi ve sektörel bilgi birikimiyle dünyaca ünlü Franke ve Dominox tezgah kalitesini tercih eden müşterilerimiz:

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Fourel Yapı Tasarım ofisimizi, tasarım ve üretim alanlarımızı, ekibimizi ve hizmetlerimizi yakından inceleyin. Yaşam alanlarınıza ve kurumsal projelerinize özel tezgahlar için bize ulaşın…

Kurumsal Tezgah Projeleriniz İçin Doğru Adres Fourel!

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55