Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitim Merkezleri

Çocuklar Güvenle Oynasın!

Başta kreşler, gündüz bakımevleri ve anaokulları olmak üzere tüm eğitim merkezlerinin dekorasyonu ve mobilyaları, sağlık ve güvenlik açısından ciddi önem arz eder.

Çocukların rahatça koşup oynayabilmesinden sağlıklı bir şekilde eğitim hayatına devam edebilmelerine kadar pek çok konu, eğitim merkezleri için çok önemlidir. Her gün binlerce çocuğun temas ettiği okul lavabo tezgahları, doğru malzemeden üretilmezse öğrencilerin sağlığını riske atabilir. Bu yüzden eğitim merkezleri için tezgah seçiminde antibakteriyel özellikli, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşumunu önleyen malzemeden üretilen ürünlerin tercih edilmesi gerekir.

Okul mobilyaları, anaokulu mobilyaları, okul lavabo tezgahları ve çalışma alanları ile ilgili en güvenilir çözümleri Fourel’den alabilirsiniz. Fourel ekibimiz, çocukların sağlığını her şeyden üstün tutar!

eğitim merkezleri

Sağlık Bakanlığı Onaylı Malzemelerden Üretim Yapıyoruz!

Okullara İşlevsellik Kazandırıyoruz! Fourel, Yaşam Alanlarındaki Güvenilir Ortağınız!

Çocuklar ve ebeveynlerine ancak güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunarsanız onları mutlu edebilirsiniz! Özellikle de vakitlerinin çoğunu geçirdikleri okullarda, tüm detayların çocuklar düşünülerek tasarlanması gerekir. Eğitim merkezleri için her ayrıntıyı titizlikle organize eden Fourel’e gelin, hep birlikte çocuklarımız için güvenli bir ortam yaratalım…

eğitim merkezleri için tezgah

Mağazamıza Gelin

Eğitim merkezleri tezgah modellerini yakından görmek ve satış danışmanlarımızdan bilgi almak için mağazamızda bir kahve içmeye gelin.

Bizi Ziyaret Edin »
eğitim merkezleri tezgah modelleri

Tezgahınızı Seçelim

Deneyimli satış uzmanlarımızın önerileri ile eğitim merkezlerine uygun kullanışlı, hijyenik ve estetik okul mobilyalarının seçimini yapın.

Satış Danışmanınızla Görüşün »
anaokulu mobilyaları

Huzurlu Bir Ortam Yaratın!

Okul lavabo tezgahlarından çalışma masalarına, aydınlatmalarından oturma ünitelerine kadar her alanda en iyi sonuçlara ulaşın.

Uygun Fiyatlarla Alın »

Bize Danışın!

İş yerleriniz ve evleriniz için tüm mimari projelerinizde tezgah üretimi, tasarımı ve uygulama aşamalarında Fourel’den destek alın!

Eğitim Merkezlerine Konfor Kazandıran Tasarımlar Fourel’de!

Fourel Yapı Tasarım olarak ev ve iş yerlerinde yeniliği, konforu ve kusursuzluğu arayanlara en iyi çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman tasarım ve teknik ekibimiz, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli hizmet politikamızla hayal ettiklerinizin aynısını yapmak için çalışıyoruz! Siz de yaşam alanlarınıza yepyeni bir ahenk katacak eğitim merkezi tezgahları için Fourel’e gelin, tanışalım!

Dayanıklı ve Güvenli

Doğal mineraller ve akrilik kullanılarak üretilen güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan okul mobilyaları bütçenizi rahatlatacak!

Konforlu ve Kusursuz

Leke barındırmayan, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşumlarını önleme özelliğine sahip olan eğitim merkezi tezgahları aileleri memnun edecek!

Yaratıcı ve Cesur

Değişen tasarım çizgilerini takip eden ve yeni olanı denemekten çekinmeyen Fourel, başarılı üretim politikası ile sizin de vazgeçilmeziniz olacak!

eğitim merkezleri için tezgah

Teknolojik ve Kaliteli

Son teknoloji makine ve malzemelerle üretim yapan ve her zaman gelişimi takip eden Fourel’in eğitim merkezleri için tezgahları, dikkat çekecek!

Garantili ve Kişiye Özel

Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti sunarak müşteri haklarını koruyan Fourel’in eğitim merkezi tezgahları, güven verecek!

Yenilikçi ve Sıra Dışı

Tasarımdan üretime, pazarlamadan servise kadar her alanda kendini geliştiren bir ekibin desteğini almak, size kendinizi özel hissettirecek!

Neler Yaptık? – Fourel’e Güvenen ve Memnun Kalan Müşterilerimiz

Türkiye’nin en başarılı eğitim merkezlerine, kreşlere ve anaokullarına verimli bir şekilde kullanabilecekleri tasarımlar sunduk. Üretimini yaptığımız okul mobilyalarının tamamının sağlığa uygun, antibakteriyel ve fonksiyonel olmasına özen gösterdik. Siz de eğitim merkezleri için tezgahlar araştırıyorsanız önceki projelerimize göz atabilirsiniz.

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

eğitim merkezleri tezgah fiyatları

Eğitim Merkezleri Tezgah Modellerini İnceleyin!

Çocuklarımızın Geleceği Nasıl Bir Kurumda Eğitim Aldıklarına da Bağlıdır!

Bilgi Al
eğitim merkezleri için tezgah

Güvenli Alan Yaratalım!

Eğitim merkezleri için en önemli unsur nedir, bilirsiniz. “Çocuğum sağlıklı bir ortamda bulunsun, hastalanmasın, güvenliğinden emin olayım…”

Eğitim merkezlerinde güvenilir alan yaratmanın ilk adımı, çocukları gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, dirençli malzemelerden üretilen anaokulu mobilyalarıdır. Anti-bakteriyel yapısı ile mikrop ve küflerin oluşumunu engelleyen, leke ve iz bırakmayan hijyenik bir konfor sunan eğitim merkezleri için tezgahlar, çocukların güvenle oynamalarını sağlar.

Kolayca temizlenebilir özelliği çocukların boyama, çizme ve karalama gibi davranışlarına karşı etkili çözümler sunar.

Kurumsal İmajınızı Koruyalım!

Okul mobilyalarının eğitim merkezlerinin itibarında ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Ne kadar şık, dekoratif ve estetik bir ortam sunarsanız o kadar güzel sonuçlar alırsınız.

Tamamen kurumunuza özel olarak tasarlanan, dilediğiniz renklerde kombinleyebileceğiniz, lazer sistemi ile ölçülendirilen ve mekanlarınıza uyumlu hale getirilen eğitim merkezleri tezgah modelleri, hem sizleri hem aileleri hem de çocukları son derece memnun edecek! Üstelik eğitim merkezleri tezgah modellerini uzun yıllar aynı performansında kullanmaya devam edeceksiniz!

Siz de Fourel’e güvenin, hep birlikte eğitim merkezinize özel detaylar oluşturalım ve özgün bir mimari yaratalım!

eğitim merkezleri tezgah modelleri
okul mobilyaları

Verimli Kullanım İmkanı Sunalım!

Çocukların oynayabileceği, kitap okuyabileceği, dinlenebileceği ya da ders çalışabileceği bir alan tasarlamak için büyük mekanlara ihtiyacınız yok!

Eğitim merkezleri için tezgah modelleri ile dar alanlarda da maksimum konfora ulaşabilirsiniz. Fourel’in birbirinden kullanışlı tasarımları ile hem çocuklara rahatça erişebilecekleri bir alan sunar hem de farklı amaçlarla da değerlendirilebilecek tezgahlara sahip olursunuz. Çocukların yaşlarına, gelişim özelliklerine uygun fonksiyonel tezgah modelleri ile keyifli alanlar yaratırsınız.

Hemen gelin, Fourel’in özel olarak üretimini yaptığı okul mobilyaları ve okul lavabo tezgahları ile eğitim merkezlerinde gelişimi başlatın!

Sıkça Sorulan Sorular

Akrilik ve corian tezgah modellerini kullanarak üretim yaptığımız tüm eğitim merkezleri uygulamaları; ilköğretim, ortaöğretim, anaokulu, kreş, gündüz bakımevi, üniversite ve özel kurslar için uygundur. Çalışma masası, banko, oturma üniteleri, okul mobilyaları, mutfak ve banyolarda eğitim merkezleri için tezgah modelleri kullanılabilir.

Eğitim merkezleri tezgah fiyatları; renk seçeneklerimize, kullanım alanınıza, modele, ürün grubuna ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Eğitim merkezleri tezgah fiyatları için Fourel destek ekibimize ulaşıp beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Başta anaokulu mobilyaları olmak üzere tüm okul mobilyaları; ısıya karşı dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve doğal görünümlü olacak şekilde üretilmektedir. Son teknoloji makineler ve malzemelerle üretim yapılmaktadır. Eğitim merkezleri için tezgahların üretiminde doğal minerallerin ve akriliğin tercih edilmesinin sebebi, ekstra güçlü bir yapıya sahip olmasının amaçlanmasıdır. Tezgahların bakteri ve leke oluşumunu önleme özelliği de kalite standardının en büyük göstergesidir.

Mekanlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun olan eğitim merkezi tezgah modellerini, alanında uzman destek ekibimizle birlikte belirlemek ve sipariş oluşturmak için sizleri Fourel Yapı mağazalarımıza bekleriz.

Kataloğu İnceleyin

fourel iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55