Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ofis Uygulamaları

Firmanızı En İyi Şekilde Yansıtın!

Şirketler arası bir toplantı yapacaksınız diyelim, onları kırık, aşınmış ya da sıradan görünen ofis tezgahları ile karşılamak ister misiniz?

Şirketinizin dekorasyonundaki her detay, prestijinizin bir simgesi. Ne kadar şık, özenli ve dikkat çekici bir ofise sahip olursanız yapacağınız iş birlikleri, satışlar ve yeni anlaşmalar da o kadar çok olur. Estetik bir ofis ortamı kurabilmek için işe ilk olarak ofis tezgahından başlamanız gerekir. Fourel’in ofis uygulamaları, kurumsal dünyada ben de varım, demek isteyen tüm şirketler için benzersiz ayrıcalıklar sunuyor!

Hemen gelin, yapmış olduğumuz ofis uygulamalarına, özel ofis tezgah tasarımına ve sizlere sunacağımız geniş ürün ve renk yelpazesine göz atın, en iyi ofis tezgahına birlikte karar verelim.

ofis uygulamaları

Hayranlık Uyandıran Bir Ofise Sahip Olmak Zor Değil!

Kurumsal Modern ve Yenilikçi Bir Şirket Profili Çizin! – Fark Yaratan Ofis Uygulamaları Fourel’de!

Fourel’in ofis tezgah tasarımları, kurumsal olmayı hedefleyen, imajını korumak isteyen ve iş dünyasının modernliğine uyum sağlamayı planlayan herkesin tercihi oluyor. Siz de konuklarınızı daha şık, estetik ve etkili bir ortamda karşılamak istiyorsanız yepyeni ofis tezgahı tasarımlarına göz atmaya ne dersiniz?

ofis tezgahı

Mağazamıza Gelin

Fourel’in en yeni ofis uygulamalarını yakından görmek ve satış danışmanlarımızdan bilgi almak için mağazamızda bir kahve içmeye gelin.

Bizi Ziyaret Edin »
ofis tezgahları

Tezgahınızı Seçelim

Deneyimli satış uzmanlarımızın önerileri ile mekanlarınıza ve bütçenize uygun, kullanışlı ve estetik ofis tezgahı seçimini yapın.

Satış Danışmanınızla Görüşün »
ofis tezgahı modelleri

Kaliteden Şaşmayın!

Standart modeller ve sınırlı renklerle ofis tezgahı tasarımı yapılamaz! Fourel’de ofis uygulamaları, siz nasıl isterseniz öyle olur! Gelin, farkı görün!

Uygun Fiyatlarla Alın »

Bize Danışın!

İş yerleriniz ve evleriniz için tüm mimari projelerinizde tezgah üretimi, tasarımı ve uygulama aşamalarında Fourel’den destek alın!

Ofisinizde Profesyonelliğin Detaylarına Yer Açın! – Fourel Ofis Uygulamaları

Fourel Yapı Tasarım olarak ev ve iş yerlerinde yeniliği, konforu ve kusursuzluğu arayanlara en iyi çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman tasarım ve teknik ekibimiz, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli hizmet politikamızla hayal ettiklerinizin aynısını yapmak için çalışıyoruz! Siz de yaşam alanlarınıza yepyeni bir ahenk katacak ofis tezgahı modelleri için Fourel’e gelin, tanışalım!

Dayanıklı ve Güvenli

Doğal mineraller ve akrilik kullanılarak üretilen güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan ofis uygulamaları bütçenizi rahatlatacak!

Konforlu ve Kusursuz

Leke barındırmayan, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşumlarını önleme özelliğine sahip olan ofis tezgahları, müşterilerinizi memnun edecek.

Yaratıcı ve Cesur

Değişen tasarım çizgilerini takip eden ve yeni olanı denemekten çekinmeyen Fourel, başarılı üretim politikası ile sizin de vazgeçilmeziniz olacak!

ofis tezgahları

Teknolojik ve Kaliteli

Son teknoloji makine ve malzemelerle üretim yapan ve her zaman gelişimi takip eden Fourel’in ofis tezgahları, markanızı ve tarzınızı yansıtacak!

Garantili ve Kişiye Özel

Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti sunarak müşteri haklarını koruyan Fourel’in ofis tezgah modelleri, sizi yarı yolda bırakmayacak!

Yenilikçi ve Sıra Dışı

Tasarımdan üretime, pazarlamadan servise kadar her alanda kendini geliştiren bir ekibin desteğini almak, size kendinizi özel hissettirecek!

Neler Yaptık? – Fourel’e Güvenen ve Memnun Kalan Müşterilerimiz

Ofis çalışma masalarından toplantı masalarına, karşılama bankolarından ofis tezgahlarına kadar her konuda müşterilerimize sınırsız destek veriyoruz! Ofis uygulamalarını, tamamen müşterilerimizden gelen taleplere yönelik olarak planlıyor, kişiye özel tasarım yapıyoruz. Siz de kararınızı vermeden önce geçmiş çalışmalarımıza göz atın, Fourel kalitesini gözlerinizle görün.

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

ofis tezgahı fiyatları

Ofisiniz Hedeflerinizi Yansıtsın…

En Yeni Ofis Tezgah Modellerini İnceleyin!

Bilgi Al
ofis tezgahı

Kurumsal Çizgileriniz Olsun!

Ofisinizdeki imajınız, konuklarınızın ve müşterilerinizin sizinle iş birliği yapma süreçlerini doğrudan etkiler.

Yani çalışma masalarınız, dekorasyonunuz, toplantı masalarınız, müşteri karşılama bankolarınız ve ofisinizin genel havası, sizin ne kadar saygın bir firma olduğunuzu gösterir. Sadelikten yana olanlar, ihtişamı sevenler, gücünü yansıtmak isteyenler, farklı olmayan tercih edenler… Fourel’de her ihtiyaca uygun bir ofis tezgahı mutlaka var!

Gelin, markanızın, firmanızın ve tecrübenizin saygınlığına yakışır ofis uygulamaları ile mekanlarınıza yepyeni bir görünüm kazandıralım!

Ofisinizin Hijyeninden Emin Olun!

Ofisinize bir günde kaç kişinin girip çıktığını bir düşünün. Yani karşılama bankosundan ofis tezgahlarına kadar pek çok alana her gün yüzlerce kişi temas ediyor.

Bunun sonucu olarak da hem çalışanlarınızın hem de konuklarınızın sağlığı tehlikeye giriyor. Peki, neden Fourel’in antibakteriyel özellikli ofis tezgah modellerini denemiyorsunuz? Mikrop ve küf oluşumunu engelleyen, leke ve iz bırakmayan, kalabalık ortamlar için maksimum düzeyde hijyen sağlayan ofis tezgahları, şu anda oldukça fazla talep alıyor.

Siz de kurumsal imajınıza yakışan bir temizliği istiyorsanız uzun yıllar kullanımda bile ilk günkü parlaklığını koruyan, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşturmayan ofis tezgahlarını inceleyin.

ofis tezgahları
ofis tezgahı modelleri

Markanızın Renklerini Yansıtın!

Neden Fourel’in ofis uygulamalarına başvurmanız gerektiğini biliyor musunuz? Çünkü Fourel ekibimizle birlikte sizler için her detayı düşünüyoruz!

Alanlarınızda lazerle ölçü alıyor, kusursuz kesim yapıyoruz. Ofis tezgah uygulamalarında sınırlı sayıda model seçenekleri ile değil, tamamen size, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza özgü tasarımlarla yardımcı oluyoruz. 54 farklı renk seçeneği ve kombinlenebilir renklerle, firmanıza özel, kalitenizi yansıtacak dekorasyonlara imza atıyoruz.

Bakış açınızı yansıtacak, imajınızı tazeleyecek ve hizmetlerinizi satın almaya teşvik edecek ofis tezgahı tasarımları ile sizi memnun etmek için çabalıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Akrilik ve corian tezgah modellerini kullanarak üretim yaptığımız tüm ofis tezgah modelleri; otomotiv, sağlık, sanayi, elektronik, hizmet, kamu, imalat, finans, gıda, metal, medya, kimya, enerji, lojistik ve turizm gibi tüm sektörlerde kullanıma uygundur.

Ofis tezgahı fiyatları; renk seçeneklerimize, kullanım alanınıza ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Banko tezgahı fiyatları için Fourel destek ekibimize ulaşıp beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ofis tezgahları; ısıya karşı dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve doğal görünümlü olacak şekilde üretilmektedir. Son teknoloji makineler ve malzemelerle üretim yapılmaktadır. Ofis tezgahlarının üretiminde doğal minerallerin ve akriliğin tercih edilmesinin sebebi, ekstra güçlü bir yapıya sahip olmasının amaçlanmasıdır. Tezgahların bakteri ve leke oluşumunu önleme özelliği de kalite standardının en büyük göstergesidir.

Mekanlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun olan ofis tezgah modelini, alanında uzman destek ekibimizle birlikte belirlemek ve sipariş oluşturmak için sizleri Fourel Yapı mağazalarımıza bekleriz.

Kataloğu İnceleyin

fourel iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55