Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Otel Uygulamaları

Oteliniz İçin En Modern Banko Modelleri Fourel’de Sizleri Bekliyor!

Otel resepsiyon bankosu, müşterileri karşılayan ve otelinizle ilgili düşüncelerini oluşturan ilk unsurdur. Çoğu müşteri, otelden içeri girer girmez karşılaştığı detaylara göre otelle ilgili kararını verir.

Dolayısıyla ne kadar prestijli, kaliteli ve ayrıcalıklı bir otel olduğunuzu anlatabilmek için ilk adım olarak Fourel’in otel uygulamalarından yararlanmanız gerekir. Fourel’de sizler için sunmuş olduğumuz, otelinizdeki konforu, şıklığı ve ferahlığı sergileyen otel tezgahları, rahatlıkla modern görünümünüzü destekleyecektir.

Dayanıklılığı, dikkat çekici güzelliği, incelikli detayları ve büyüleyici gücüyle Fourel’in otel bankoları sizin de vazgeçilmeziniz olacak!

otel uygulamaları

Otelinizi Yeni Baştan Yaratalım…

Fourel'in Otel Uygulamaları Markanıza Değer Katıyor! – Fourel Bir Başka Güzel!

Otellerinizin vazgeçilmezi olacak solid surface güvencesiyle, masif, dayanıklı, bağlantı yerlerini göstermeyen, bakımı kolay ve yıllarca güvenle kullanabileceğiniz, fonksiyonel çalışma alanları yaratan otel uygulamalarını mekanlarınıza taşıyoruz! Siz de gelin, Fourel ayrıcalığını hissedin!

otel tezgahı

Mağazamıza Gelin

Fourel’in en yeni otel uygulamalarını yakından görmek ve satış danışmanlarımızdan bilgi almak için mağazamızda bir kahve içmeye gelin.

Bizi Ziyaret Edin »
otel tezgahları

Tezgahınızı Seçelim

Deneyimli satış uzmanlarımızın önerileri ile mekanlarınıza ve bütçenize uygun, kullanışlı ve estetik otel tezgahı seçimini yapın.

Satış Danışmanınızla Görüşün »
otel bankoları

Modern Görünüm Yaratın!

İş toplantıları ve konferanslar için otelinizi tercih edecek kurumsal müşterilerinizde çok daha modern ve yenilikçi bir intiba bırakın.

Uygun Fiyatlarla Alın »

Bize Danışın!

İş yerleriniz ve evleriniz için tüm mimari projelerinizde tezgah üretimi, tasarımı ve uygulama aşamalarında Fourel’den destek alın!

Fourel’in Modern Banko Modelleri Müşterilerinizin Dikkatini Çekecek! – Kalitemize Güvenin!

Fourel Yapı Tasarım olarak ev ve iş yerlerinde yeniliği, konforu ve kusursuzluğu arayanlara en iyi çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman tasarım ve teknik ekibimiz, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli hizmet politikamızla hayal ettiklerinizin aynısını yapmak için çalışıyoruz! Siz de yaşam alanlarınıza yepyeni bir ahenk katacak otel uygulamaları için Fourel’e gelin, tanışalım!

Dayanıklı ve Güvenli

Doğal mineraller ve akrilik kullanılarak üretilen güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan otel uygulamaları bütçenizi rahatlatacak!

Konforlu ve Kusursuz

Leke barındırmayan, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşumlarını önleme özelliğine sahip olan otel tezgahları, müşterilerinizi memnun edecek.

Yaratıcı ve Cesur

Değişen tasarım çizgilerini takip eden ve yeni olanı denemekten çekinmeyen Fourel, başarılı üretim politikası ile sizin de vazgeçilmeziniz olacak!

otel tezgahı

Teknolojik ve Kaliteli

Son teknoloji makine ve malzemelerle üretim yapan ve her zaman gelişimi takip eden Fourel’in otel tezgahları, markanızı ve tarzınızı yansıtacak!

Garantili ve Kişiye Özel

Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti sunarak müşteri haklarını koruyan Fourel’in otel resepsiyon banko modelleri, güven verecek!

Yenilikçi ve Sıra Dışı

Tasarımdan üretime, pazarlamadan servise kadar her alanda kendini geliştiren bir ekibin desteğini almak, size kendinizi özel hissettirecek!

Neler Yaptık? – Fourel’e Güvenen ve Memnun Kalan Müşterilerimiz

Türkiye’nin en başarılı otellerinin karşılama bankosunu, otel resepsiyon bankosunu ve otel tezgahını, en modern tasarımla yeniledik… Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek adına güçlü bir ekip ve birinci sınıf malzemelerle çalıştık. Gelin, siz de Fourel’in otel uygulamalarına göz atın, nasıl bir hizmet alacağınızı görün.

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

otel tezgah fiyatları

Unutulmaz Otellerden Biri Olun!

Sizi Konuklarınızın Vazgeçilmezi Yapacak Otel Uygulamalarını İnceleyin!

Bilgi Al
otel tezgahı

Otelinize Eşsiz Bir Dekorasyon Yapalım!

Müşterilerin yalnızca otel odalarını mı incelediğini düşünüyorsunuz? Aslında karşılama bankosundan tutun da otel tezgahına kadar her alan, müşterilerinizin yakın kadrajında!

Fourel’in en modern otel tezgahları; yalnızca müşterilerinizi karşıladığınız lobide değil, banyolarda, masalarda, restoranda, kafede ve bar alanında da kaliteyi hissettiriyor. Böylelikle müşterileriniz, sizin en ince detaylara bile önem veren, nitelikli bir otel olduğunuzu düşünüyor. Ve bir sonraki tatili için programını, yine sizin otelinizde yapıyor.

İşte turizm sektöründe müşteri kazanmak bu kadar kolay! Peki, sizin dekorasyonunuz nasıl görünüyor?

Modern ve Şık Detaylar Katalım!

Otelinizin yeteri kadar şık ve estetik olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer uzun yıllardır aynı otel resepsiyon bankoları ile hizmet veriyor, değişikliğe gitmiyorsanız biraz demode kalmış olabilirsiniz!

Günümüzde modern olan, yenilikleri takip eden ve modernliğe ayak uyduran işletmeler, artan rekabette kazanan taraf oluyor. Siz de tarafınızı belirleyin! Fourel’in her biri birbirinden şık otel bankoları ile müşterilerinizin dikkatini mi çekeceksiniz yoksa sıradan, özensiz bir otel olarak potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize mi kaptıracaksınız?

Otelinize ışıltı ve hareketlilik katacak, müşterilerinize güven verecek ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak otel tezgahlarını keşfetmek için Fourel’e davetlisiniz...

otel tezgahları
otel bankoları

Dayanıklı Otel Uygulamaları Sunalım!

Otel uygulamaları yapan pek çok firma var. Ama hangi firma size dayanıklılık garantisi veriyor? Ya da şöyle soralım: Otel tezgahlarının aşınmayacağından, renginin solmayacağından emin misiniz?

Biz üretimini yaptığımız ürünlerden eminiz! Otel resepsiyon bankosundan otel tezgahlarına kadar her üründe kusursuz işler çıkarıyoruz. Otel tezgah modellerinin antibakteriyel, leke ve iz bırakmayan özellikte olmasına dikkat ediyoruz. Kolayca bakım yapılabilen otel bankoları ile hem sizlere hem müşterilerinize rahat bir kullanım imkanı sunuyoruz.

Gelin, siz de bu konfora kayıtsız kalmayın. Fourel’in en yeni ve en modern otel tezgah modelleriyle mekanınızdaki şıklık yarışını başlatın!

Sıkça Sorulan Sorular

Akrilik ve corian tezgah modellerini kullanarak üretim yaptığımız tüm otel uygulamaları; otel, motel, pansiyon ve hoteller için uygundur. Tüm bu mekanlarda banyo, mutfak, karşılama bankosu, restoran, kafe ve barlarda verimli ve estetik kullanım alanları yaratmaktadır.

Otel tezgahı fiyatları; renk seçeneklerimize, kullanım alanınıza ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Otel tezgahı fiyatları için Fourel destek ekibimize ulaşıp beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Otel tezgahları; ısıya karşı dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve doğal görünümlü olacak şekilde üretilmektedir. Son teknoloji makineler ve malzemelerle üretim yapılmaktadır. Otel tezgahlarının üretiminde doğal minerallerin ve akriliğin tercih edilmesinin sebebi, ekstra güçlü bir yapıya sahip olmasının amaçlanmasıdır. Tezgahların bakteri ve leke oluşumunu önleme özelliği de kalite standardının en büyük göstergesidir.

Mekanlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun olan otel tezgah modelini, alanında uzman destek ekibimizle birlikte belirlemek ve sipariş oluşturmak için sizleri Fourel Yapı mağazalarımıza bekleriz.

Kataloğu İnceleyin

fourel iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55