Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sağlık Kuruluşları Uygulamaları

Hastalarınızın Sağlığını Tehlikeye Atmayın!

Sağlık Bakanlığı, yeni yayınladığı yönetmelikte; verimli ve kaliteli bir hizmet sunulabilmesi açısından özel sağlık kuruluşu tezgahların dezenfekte edilebilir malzemeden yapılmış kolay temizlenebilen ve toz barındırmayan özellikte olması gerektiğini vurgulamıştır.

Diş sağlığı klinikleri, cilt bakımı ve estetik operasyon merkezleri, muayenehaneler, hastaneler, lazer epilasyon merkezleri de bu kapsama dahil edilmiştir. Her gün binlerce kişinin girip çıktığı sağlık kuruluşlarındaki hastane tezgahları, oldukça büyük bir tehlike yaratmaktadır. Fourel, sağlık kuruluşu banko modellerinde bir devrim yaratarak tamamen antibakteriyel malzemeden üretilen, bakteri oluşumunu önleyen hastane tezgah tasarımlarına imza atmıştır.

Dolayısıyla kliniğinde hem hastaların sağlığını korumak hem de Bakanlık’ın talimatlarına uymak için sizin de hijyenik sağlık kuruluşu banko modellerinden yaptırmanız gerekmektedir.

sağlık kuruluşları

Sağlık Bakanlığının Denetimlerine Karşı Hazırlıklı Olun!

Fourel’in Sağlık Kuruluşları İçin Uygulamalarına Göz Atın Standartlarınızı Yükseltin!

Sağlıkta, hijyenden asla vazgeçilemez. Bir sağlık merkezinin tercih edilebilir olmasının ilk nedeni, sağlamış olduğu hijyendir. Eğer hemşire bankoları, danışma bankoları, laboratuvar tezgahları ve hastane tezgahları steril olmazsa hastalarınız sizi tercih etmemeye başlayacaktır. O halde gelin, hastalığınızın sağlığını riske atmayın, güvenilir bir hastane olmak için başlangıcınızı yapın.

hastane tezgahları

Mağazamıza Gelin

Sağlık kuruluşları uygulamalarını yakından görmek ve satış danışmanlarımızdan bilgi almak için mağazamızda bir kahve içmeye gelin.

Bizi Ziyaret Edin »
hastane tezgahı

Tezgahınızı Seçelim

Deneyimli satış uzmanlarımızın önerileri ile mekanlarınıza ve bütçenize uygun, kullanışlı ve estetik hastane tezgahı seçimini yapın.

Satış Danışmanınızla Görüşün »
sağlık kuruluşu banko modelleri

Ceza Almayın!

Sağlık merkezlerinin Bakanlık’a en çok şikayet edildikleri konu, hijyendir! Gelin, Fourel garantisindeki hastane bankoları ile güven verin.

Uygun Fiyatlarla Alın »

Bize Danışın!

İş yerleriniz ve evleriniz için tüm mimari projelerinizde tezgah üretimi, tasarımı ve uygulama aşamalarında Fourel’den destek alın!

Dünya Sağlık Örgütü Onaylı Malzemeler Kullanıyoruz! – Güvenli Sağlık Kuruluşlarının Sırrı: Fourel!

Fourel Yapı Tasarım olarak ev ve iş yerlerinde yeniliği, konforu ve kusursuzluğu arayanlara en iyi çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman tasarım ve teknik ekibimiz, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli hizmet politikamızla hayal ettiklerinizin aynısını yapmak için çalışıyoruz! Siz de yaşam alanlarınıza yepyeni bir ahenk katacak sağlık kuruluşu banko modelleri için Fourel’e gelin, tanışalım!

Dayanıklı ve Güvenli

Doğal mineraller ve akrilik kullanılarak üretilen güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan hastane bankoları, sizi asla yarı yolda bırakmayacak!

Konforlu ve Kusursuz

Antibakteriyel özellikli, kolay temizlenebilen ve bakteri oluşumunu önleyen hastane ve laboratuvar tezgahları, hastalarınızın güvenini kazanmanızı sağlayacak!

Yaratıcı ve Cesur

Değişen tasarım çizgilerini takip eden ve yeni olanı denemekten çekinmeyen Fourel, başarılı üretim politikası ve tasarımları ile markanızın vazgeçilmeziniz olacak!

hastane tezgahları

Teknolojik ve Kaliteli

Son teknoloji makine ve malzemelerle üretim yapan ve her zaman gelişimi takip eden Fourel’in sağlık kuruluşları için uygulamaları, kalitenizi yansıtacak!

Garantili ve Kişiye Özel

Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti sunarak müşteri haklarını koruyan Fourel’in ofis tezgah modelleri, sizi yarı yolda bırakmayacak!

Yenilikçi ve Sıra Dışı

Tasarımdan üretime, pazarlamadan servise kadar her alanda kendini geliştiren bir ekibin desteğini almak, sizlere firmanızın özel olduğunu hissettirecek.

Neler Yaptık? – Fourel’e Güvenen ve Memnun Kalan Müşterilerimiz

Türkiye’nin en başarılı sağlık kuruluşları, diş klinikleri, güzellik salonları ve epilasyon merkezleri için hem kaliteli hem de hijyenik hastane bankoları tasarladık. Uzun yıllar güvenle kullanabilecekleri ve her biri Sağlık Bakanlığı onaylı malzemelerden üretilen bankolarla hastaları için elverişli bir ortam yarattık. Siz de çalışmalarımıza göz atın, Fourel ayrıcalığını hissedin…

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

sağlık kuruluşları için uygulamalar

Hem Şık Hem de Sağlığa Dost Hastane Tezgahları…

Sağlık Kuruluşları Uygulamalarına Göz Atın!

Bilgi Al
hastane tezgahı

Uluslararası Geçerliliği Olan Tasarımlar…

Laboratuvar tezgahları, hemşire bankoları, karşılama bankoları ve hastane tezgahlarının tamamı için Dünya Sağlık Örgütü onayına sahip malzemeden üretilen tasarımlar yapıyoruz!

Müşterilerimize, hastalarını rahatlıkla tedavi edebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Üstelik yalnızca banko ve tezgahlarda değil, hasta banyoları ve mutfak tezgahları için de sağlık kuruluşları uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Her projemizde tamamen firmaya özel olarak çalışıyor, mekana uygun renk ve model çalışmaları hazırlıyoruz.

İlk günkü parlaklığını uzun yıllar koruyan, ıslak bir bez ve basit temizleyicilerle maksimum hijyene ulaşan konforlu hastane tezgahları tasarlıyoruz.

Geniş Ürün ve Renk Yelpazesi…

Siz standartlara uymak zorunda değilsiniz! Fourel’de her zaman standartlar size uyar! Klasik modelleri, hastanenizi yansıtmayan tasarımları bırakın!

54 farklı renk seçeneğinden, cordian hastane tezgahları ve akrilik hastane tezgahları arasından dilediğinizi seçin! Eğer isterseniz birden fazla renkle kombin yapın. Akrilik hastane tezgahının şıklığını yaşarken aynı zamanda da tasarımın geçirgen yapısı ile mekanınıza ışıltı ve hareket katın. Ek ve bağlantı yeri göstermeyen hemşire bankoları ile sağlık merkezinizde kusurluğu hissettirin.

Sağlık merkezinize uygun, hastalarınıza güven verecek, onlara kendilerini iyi hissettirecek bir dekorasyon yapmak için ilk adımı, sağlık kuruluşları uygulamaları ile atın.

sağlık kuruluşu banko modelleri
sağlık kuruluşları için uygulamalar

Güven Veren Ayrıntılar…

Hastane tezgahı modellerinin doğal minerallerden oluşan yapısı, darbelere karşı dirençli olduğundan aşınmadan, kırılmadan ve solmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ayrıca kaliteli montaj ve teknik destek alır, olası bir sorun durumunda hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet sağlarsınız. Hastane bankolarının uluslararası standartlara uygun üretilen gözeneksiz tasarımını ve kreatif görüntüsünü hastanenizin her biriminde gönül rahatlığıyla kullanırsınız. Hem çevreye hem de sağlığa dost ürünlerle verimli bir ortam yaratırsınız.

Hemen gelin, Fourel ekibimizle birlikte hastanenizin tüm ihtiyaçlarını belirleyip kapsamlı bir hizmet sunalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Antibakteriyel özelliği ile öne çıkan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan malzeme ile üretilen akrilik hastane tezgahları ve corian hastane tezgahları; sağlık merkezleri, diş klinikleri, güzellik salonları, lazer epilasyon merkezleri, ameliyathaneler, laboratuvarlar başta olmak üzere sağlık alanında hizmet veren her işletmede kullanılabilir. Ayrıca hastanelerin karşılama bankoları, hemşire bankoları, hasta banyoları ve mutfakları da sağlık uygulamaları kapsamında hastane tezgahları ile dekore edilebilir.

Hastane tezgahı fiyatları; renk seçeneklerimize, kullanım alanınıza ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Hastane tezgahı fiyatları için Fourel destek ekibimize ulaşıp beğendiğiniz ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hemşire bankosu, hastane tezgahı ve laboratuvar tezgahları gibi tüm sağlık kuruluşu banko modelleri, Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilen Yönetmelik’e uygun olarak tasarlanmaktadır. Fourel’in tasarımları, Dünya Sağlık Örgütü’nün üzerinde durduğu antibakteriyel tezgahlardandır. Ayrıca hastane tezgah modelleri; ısıya karşı dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve doğal görünümlü olacak şekilde son teknoloji makineler ve malzemelerle üretilmektedir. Tezgahların bakteri ve leke oluşumunu önleme özelliği de kalite standardının en büyük göstergesidir.

Mekanlarınıza, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun olan hemşire bankosu ve karşılama bankosunu, alanında uzman destek ekibimizle birlikte belirlemek ve sipariş oluşturmak için sizleri Fourel Yapı mağazalarımıza bekleriz.

Kataloğu İnceleyin

fourel iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55