Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Solid Surface Özellikleri Nelerdir? – Kalite Güç ve Dayanıklılık

Teknolojik Bir Şıklıkla Tanışın… 

Akrilik ve doğal minerallerle birleşerek ortaya çıkan Solid Surface, Franke’ye özel bir yüzey malzemesidir. Isıtılarak şekil alan solid surface, 54 farklı renk seçeneği ve geniş kullanım alanıyla mekan dekorasyonlarında daha esnek tercihlere imkan vermektedir.

Franke tarafından sunulan solid surface, doğal görünümü ile mutfak, banyo,ofis, sağlık kuruluşları, otel, kafe ve restoran gibi pek çok yerde kullanılır. Esnek tasarım yapısı ve dayanıklılığıyla yeni nesil bir dekorasyon malzemesidir. Solid Surface’nin mekanlarda yarattığı ayrıcalıklar ve solid surface avantajları hakkında detaylı bilgi edinecek olursak:

Darbelere karşı direnç gösterir.

Franke Solid Surface, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesi ile oluşan güçlü yapısı sayesinde yüksek darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Küçük çizikler kolayca giderilebilir ve onarımlar yerinde gerçekleştirilir. Solid surface özellikleri arasında en ilgi çekici olan dayanıklılığıdır.

Sağlığa dosttur.

Solid surface özellikleri listemizde elbette en büyük avantajı olan anti-bakteriyel yapısı bulunmakta. Franke Solid Surface, anti-bakteriyel özellikleriyle bakteri, küf ve leke oluşumlarını önler, kolay bakımı ile her zaman temiz kalır ve sağlığınızı korur. 

Dekorasyonda bütünlük sağlar.

Franke solid surface, ek göstermeyen yapısı nedeniyle kolayca işlenir ve şekillenir. Birkaç parça levha ek yeri belli olmayacak şekilde monte edilebilir. Böylece ortamdaki bütünlüğü bozmaz ve görünüme şıklık katar.

Tasarım farklılığı yaratır.

Işık geçirgen özelliği sayesinde, ara panelleri Franke Solid Surface ile süsleyerek evinizin tasarımını değiştirebilirsiniz. Solid surface tezgah tasarımları, mekanınıza karakteristik bir görünüm kazandırabilir. 

Kolay temizlenir.

Solid surface tezgah, leke tutmayan özelliği sayesinde ıslak bir bez yardımıyla rahatça temizlenebilir. Leke oluşumunda uygun temizleyicilerle birlikte hijyen sağlanabilir. Solid Surface her zaman ilk günkü parlaklığıyla evinizi süsler.

Geniş renk skalası sunar.

Franke Solid Surface, 54 renk seçeneği ile geniş bir skala sunar. Tek başına kullanabileceğiniz bu renkleri aynı zamanda farklı tonlarla harmanlayabilirsiniz. Mutfak ve banyonuzun ya da iş yerinizin dekorasyon detaylarına ve eşyalarınızın renklerine göre solid surface tezgah seçiminizi yapabilirsiniz.

Mekanınıza özel tasarım olanağı sunar.

Kolay şekillenen Franke Solid Surface hangi mekanda kullanacaksanız o mekana özel tasarım yapmanızı sağlar. Isı ile şekillendiği için istediğiniz renk ve modellere üretilebilir. İş yerleriniz ve evleriniz için kendi tasarımınızı yaptırabilirsiniz. Solid surface özellikleri esnekliğiyle size avantaj sunar.

Franke teknolojisini sunar.

CNC ile kesilen Solid Surface, Franke garantisi ile evinize ve mekanınıza gelir. Kusursuz kesim ve montaj hizmetlerinden sonra tezgahlarınızı, bankolarınızı ve masalarınızı kullanabilirsiniz.

Garantili Kullanım Avantajından Yararlanırsınız!

Franke Solid Surface, üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti kapsamındadır. Kullanım ve müşteri hataları halinde garantiden yararlanamazsınız.

Mekanlara dayanıklı ürünler sunmak için geliştirilen Solid Surface malzemesinden siz de evleriniz ve iş yerleriniz için güvenilir çözümler alabilirsiniz. Yıllarca kullanacağınız bu teknolojiyle evinizde rahatlık yaşayacaksınız. Solid surface özellikleri ve avantajları hakkında daha çok bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55