Dekoratif Dokunuşlar Fourel Ayrıcalığı ile Yaşam Alanlarınıza Geliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bar Tezgahları - En Lezeetli İçkiler Şık Tezgahlarda Servis Edilir!

Bar Tezgahı - Hijyenik ve Dayanıklı Seçimler…

Bar tezgahları, eğlence mekanlarının olmazsa olmazı. İçkilerin servise hazırlandığı ve servis edildiği, müşterilerin vakit geçirdikleri alan olan bar tezgahları tasarımında özellikle şıklığa ve modernliğe önem verilir. Bar sahipleri de tezgahlarını satın alırken bu özellikleri göz önünde bulundururlar.

Ayrıca içki servislerinin yapıldığı bar tezgahları için hijyen ve temizlik konuları da önemli olmaktadır. Leke tutmayan ve kolay temizlenen modeller daha çok tercih edilir.

Bar Tezgahı Nasıl Olmalıdır?

Bar sahiplerinin tezgah seçerken dikkat ettikleri en önemli hususlar ve tezgahların sahip olması gereken özellikler:

  • Mekana uygun olmalıdır. Mekanın iç tasarımı nasıl ise bar tezgahları da bu tasarımlarla uyumlu olmalıdır. Mekanda şık durmayan tezgahlar müşteri memnuniyetsizliği de yaratabilir.

  • Kolay temizlenmelidir. Barlar sürekli müşteri ağırlayan yerler olduğu için hızlı servis yapılması söz konusudur. Hızlı servis yapılırken de tezgah kirlenmeleri kaçınılmazdır. Bu nedenle kolayca temizlenen malzemeyle üretilmiş olanların tercih edilmesi gerekir.

  • Hijyenik olmalıdır. İçkilerin servisi yapılırken bar tezgahının kirli olması ya da hijyen konusunda güvensizlik yaratması iyi bir izlenim bırakmaz. Bar tezgahları anti-bakteriyel yapıya sahip olmalı ve mikrop ve küflerin oluşumunu engellemelidir.

  • Leke emme özelliği olmalıdır. Çizilmeme özelliğine sahip tezgahların uzun süre kullanıldığı düşünüldüğünde bu özellik masraflardan da korunmayı sağlayacaktır.

  • Dayanıklı olmalıdır. Her gece yüzlerce kişiyi ağırlayan bar tezgahlarının dayanıklı olması önemlidir. Herhangi bir darbede bozulmayacak yapıya sahip olmalıdır. Dirençli bar tezgahları daha çok tercih edilir.

  • Güvenilir olmalıdır. Bar tezgahları çalışanlar ya da müşteriler için herhangi bir güvenlik sorunu yaşatmamalıdır.

Bar Tezgahı Modelleri ve Özellikleri

Bar tezgahı modelleri, mekanın büyüklüğüne, tezgahların yerleştirileceği alana,  özel talepleree ve tezgahların kullanılış amaçlarına göre değişir. Bar tezgahı modeli için kataloglardan tercih yapılabilir ya da özel tasarım hizmetlerinden yararlanılabilir.

Bar tezgahı özellikleri de tercih edilecek malzemeye göre değişir. Ayrıca kullanım ihtiyaçları da tasarımda ek özellikler yapılmasına sebep verebilir. Bar tezgahı olarak kullanılan tezgahlarda genellikle kaymama, yapışmama ve leke tutmama özellikleri önemsenir.

Bar Tezgahı Fiyatları - Ucuz Fiyatlara Bar Tezgahı Alınmaz! 

Bar tezgahı fiyatları; tezgahın özel tasarım olup olmamasına, firma ya da kişi taleplerine, istenen tezgah boyutlarına, kullanımda tercih edilen özelliklere, tasarım detaylarına ve özel taleplere göre belirlenir. Bu nedenle uygun fiyatlı bar tezgahı almaktansa tamamen beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun hazırlanacak bar tezgahlarını tercih etmeniz gerekir. 

Bar tezgahı fiyatları hakkında bilgi almak, bar tezgahı önerilerimizi yakından görmek isterseniz sizi mağazamıza bekleriz…

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 295 11 55